Pennsylvania

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Pennsylvania parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Pensilvanijoje

Jis ribojasi su šiaurėmis su Niujorko valstija ir Erie ežeru, į rytus su Naujuoju Džersiu ir Delaveras, į pietus su Merilandu ir Vakarų Virdžinija, į vakarus su Ohaju.

Jei ieškote gana vietos, kur pirkti savo turtą pardavimui Pensilvanija galėtų būti tinkama vieta. Pensilvanija yra žinoma kaip „Quaker State“ ir ji yra įsikūrusi Šiaurės Rytų ir Centrinės Atlanto regionuose.

Jis garsėja „Liberty Bell“ būstine, tačiau valstybė yra daug ką pasiūlyti.

Pensilvanija, nors ir mažesnė už kitas valstybes, yra gana tankiai apgyvendinta. Valstybė pagal dydį yra užregistruota 33 iš 50, tačiau ji yra penkta populiariausia.

Pensilvanija yra gerai įsitvirtinusi, palyginti su kai kuriomis „naujausiomis“ valstybėmis vienoje iš 13 JAV pradinių kolonijų.

Valstybė riboja Erie ežerą ir Delavero upės žiotis ir turi daugiau nei 100 mylių pakrantės.

Pensilvanija yra pramonė turtinga valstybė. Kai kurie pirminių pramonės šakų, turinčių įtakos Pensilvanijos ekonomikai, pavyzdžiai yra žemės ūkis, azartiniai lošimai, kinas ir bankininkystė. Taip pat yra keletas istorinių plieno gamintojų pavyzdžių, ypač Pitsburge.

Pensilvanijos nedarbo lygis beveik atitinka šalies vidurkį, kuris yra sveikos normalios rinkos rodiklis. Šiuo metu nedarbo lygis valstybėje siekia 4,8%, palyginti su praėjusiais metais.

Pensilvanija mato kiekvienos valstybės sąskaitos reitingų normas.

Pensilvanijoje parduodamo turto vertės padidėjo nuo vieno mėnesio iki vienerių metų, ir net per pastaruosius 18 metų jos padidėjo daugiau nei 78%. Tai reiškia, kad 2000 m. Nupirktas turtas Pensilvanijoje buvo beveik dvigubai didesnis.

Pensilvanijos nekilnojamojo turto rinkoje 66% gyventojų turi savo namus.

Kainos priežastis - daugelio Pensilvanijos priemiesčių prognozė.

2018 m. Tikriausiai bus metai, kai metropolinėse zonose gyvenančių jaunų žmonių tendencija išnyks ir nuspręs apsigyventi labiau priimtinose priemiesčio gyvenamosiose patalpose.

Pensilvanija siūlo daugybę vietų gyventi iš šiuolaikinių miestų į mažesnius ir vaizdingesnius miestus, taip pat daugybę pramonės miestų. Nepaisant to, kai kurie miestai yra vertinami pagal galimybes.

Pavyzdys yra Chesterbrook, PA. „Chesterbrook“ buvo įvertinta kaip geriausia vieta gyventi Pensilvanijoje, todėl tai yra idealus miestas, kurį galima rasti parduodant Pensilvanijoje.

Vidutinė namo vertė Chesterbrooke yra didesnė už šalies vidurkį, tačiau daugiau nei 80% gyventojų yra įtraukiami į jų nuomos kainą. Tai yra geras rodiklis, rodantis tinkamą pusiausvyrą tarp darbo užmokesčio ir ekonominių išlaidų.

Houserville yra dar viena puiki vieta Pensilvanijoje gyventi. „Houserville“ nekilnojamojo turto rinka yra mažesnė nei likusioje valstybėje, tačiau miestas laikomas puiki vieta gyventi.

Didėjant miesto vietovėms kylančioms išlaidoms ir didinant priemiesčio miesto pageidavimą, bus įdomu pamatyti, kaip Pensilvanijos nekilnojamojo turto rinka vyks 2018 ir 2019 m.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 15438

Parduoda Vasarnamis, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

986,082.32EUR
Parduoda
Vasarnamis

406.45 m²
Donas ~ ~ ~s sMis Tai puikus, esmingiausias Filadelfijos Pradžia Serene nuosavybės! Šis gražiai prižiūrimi centro salėje Colonial išsiskiria savo orig...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB